Жалюзі – це практичне та стильне рішення для оформлення вікон. Вони можуть використовуватися в будь-якому інтер'єрі, від класичного до сучасного і можуть служити довгий час.

Залежно від положення, жалюзі можуть бути горизонтальні та вертикальні. Як матеріал для виготовлення найчастіше використовують пластик, метал, тканину, дерево і бамбук. Найбільш поширений варіант – пластикові жалюзі. Вони недорогі, прості у догляді, стійкі до сонячних променів.

Жалюзі для вікон

Популярністю користуються і металеві жалюзі, виготовлені із дюралюмінієвих сплавів. Вони також прості у догляді, не вигоряють на сонці, мають невелику вагу. Але можуть створювати шум при протягах.

Як вибрати жалюзі

При виборі жалюзі необхідно враховувати кілька факторів:

 • Розміри вікон. Перед покупкою жалюзі необхідно точно виміряти розміри вікон, щоб вибрати відповідну ширину та довжину жалюзі.
 • Тип матеріалу. Жалюзі можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як дерево, алюміній, пластик та тканина. Кожен тип матеріалу має свої переваги та недоліки.
 • Вид жалюзі. Жалюзі можуть бути вертикальними та горизонтальними. Вертикальні жалюзі часто використовуються для великих вікон та дверей, а горизонтальні – для маленьких вікон та вікон ванної кімнати.
 • Механізм керування. Жалюзі можуть бути керованими за допомогою шнурів, паличок чи двигуна. Вибір механізму управління залежить від переваг та бюджету.
 • Стиль інтер'єру. Жалюзі повинні відповідати загальному стилю інтер'єру кімнати, щоб створити гармонійну атмосферуЖалюзі для вікон як обрати

Правильно вибрані жалюзі можуть значно покращити зовнішній вигляд приміщення та створити комфортні умови для проживання. Дотримуйтесь наших порад, щоб вибрати відповідні жалюзі для своїх вікон.

Переваги жалюзі

Жалюзі є практичним та зручним вибором для вікон, надаючи низку переваг:

 • Регулювання світла та тіні. Жалюзі дозволяють легко контролювати кількість світла, що проходить через вікно, та створювати потрібну обстановку у приміщенні.
 • Приватність та безпека. Жалюзі забезпечують приватність та захист від сторонніх очей.
 • Довговічність та стійкість до зовнішніх факторів. Жалюзі виготовлені з якісних матеріалів та можуть довго служити, не втрачаючи свого зовнішнього вигляду та властивостей.
 • Легкість у догляді. Горизонтальні жалюзі дуже легко чистяться, потрібно лише протерти їх вологою ганчіркою або використовувати спеціальні засоби для чищення.
 • Стійкість до зовнішніх факторів. Горизонтальні жалюзі виготовлені з якісних матеріалів та можуть довго служити, не втрачаючи свого зовнішнього вигляду та властивостей.
 • Різноманітність кольорів та матеріалів. Горизонтальні жалюзі доступні в різних кольорах та матеріалах, дозволяючи вибрати потрібну опцію для будь-якого інтер'єру.
 • Стильний вигляд. Горизонтальні жалюзі мають сучасний та стильний зовнішній вигляд, що допомагає створити затишну обстановку у приміщенні.

Жалюзі для вікон переваги

Як заміряти вікна для жалюзі

Для того щоб правильно вибрати та замовити жалюзі, необхідно точно заміряти розміри вікна. Дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб виконати виміри правильно:

 • Використовуйте рулетку, щоб виміряти ширину вікна у трьох точках: вгорі, у середині та внизу. Запишіть найменший вимір – це буде ширина вашої жалюзі.
 • Виміряйте висоту вікна в трьох точках: ліворуч, посередині та праворуч. Знову ж таки, запишіть найменший вимір – це буде висота вашої жалюзі.
 • Для встановлення всередині віконної рами виміряйте ширину та висоту внутрішнього простору віконної рами.
 • Для встановлення зовні віконної рами виміряйте ширину та висоту від краю віконної рами до того місця, де ви хочете, щоб жалюзі закінчувалися.

Як заміряти жалюзі

Перевірте розміри та переконайтеся, що вони правильні. Якщо у вас виникають сумніви, краще повторіть виміри.

Правильно виконані виміри допоможуть уникнути помилок під час замовлення жалюзі та забезпечать точну відповідність розмірів вікна та жалюзі. Якщо у вас виникають труднощі при замірах, краще звернутися за допомогою до фахівця, який допоможе виконати заміри правильно.

Для отримання додаткових консультацій з приводу вибору жалюзі і виклику майстра на замір, телефонуйте на за телефонами 0800 033 50 50 (безкоштовно), пишіть у Вайбер 063 599 95 25, або в телеграм 067 599 95 25.